Подтверждаю
на Академе стоят басы (больше чем 10) с титушками напротив Паладина 24 и 22 и с обратной стороны возле Новуса. Как только Антимайдан - они сразу материализуются там.
Власть не верит в способность лидеров ВО "Майдан" контролировать участников акций на улице Грушевского и сомневается в целесообразности продолжения переговорного процесса. Источник высказал предположение, что изначальное согласие Банковой идти на переговоры было вызвано желанием затянуть время и перегруппировать силы. http://zn.ua/POLITICS/bankovaya-somn...y-137118_.html
Если завтра Кроль таки не решится на создание временного правительства, никакое другое давление на них не подействует, то так и останется маргиналом которого посадили на 15 лет.
Чи є наклепом* поширення через мережі Інтернет інформації про те, що
президентом України є високоосвічена та висококультурна людина?
Адже серед його однопартійців така інформація може ганьбити його «честь і гідність».
* - Наклеп, тобто умисне поширення завідомо недостовірних відомостей, що ганьблять честь і гідність іншої особи
21.01.2014 18:53
Ответить
Мне нравится 5
очевидці у спільноті Євромайдан SOS повідомляють, що на околицях Києва помічено багато автобусів з регіонів. Так, на автостоянці на ст.м. Червоний хутір - понад 20 автобусів, на деяких написи "Збережемо Україну", "Дніпропетровськ". Людей біля автобусів небагато.
Окрім того біля станції метро Академмістечко також помітили 5-6 великих автобусів, біля кожного перебуває 3-4 людини, взуті у кросівки. Пасажири з автобусів - переважно чоловіки - попрямували до станції метрополітену. http://1-ps.googleusercontent.com/x/...DnvlA0Am3b.jpg http://1-ps.googleusercontent.com/x/...7SUAsAgJLl.jpg
Кто-то место опознать может? Красный Хутор?
Точно не Академгородок, там нет леса у метро.
"1-ий Тульчинський диверсійний рій виконав успішно диверсійну операцію.
Сьогодні. Близько 2 години ночі, загін диверсантів котрий налічував 12 повстанців, перешкодив стабільному постачанню припасів та засобів захисту підрозділу беркут.
Повстанці почали діяти з вул.Івана Мазепи (м.Арсенальна), на підступах до вул. М.Грушевського. Спочатку відволікли увагу беркутіців, зробивши підпал одного з автобусів режиму. Поки охоронці тилу гасили автобус, диверсійний рій поцупив : 2 ящики з протигазами ( по 40 шт. в кожному ), 1 ящик снарядів "Терен М" ( 340 шт ).
Захоплене майно було віддане в будинок профспілок, КМДА, та роздано в намети правого сектору.
Пару недель назад частный Фалькон шел с Донецка на Киев, два раза разворачивался на круг, с третьего сел. Предположительно самолет Колесникова.
Так что посадки не с первого захода не являются чем-то экстраординарным.
Молодці! Жаль, я з-за високої температури на 2 ночі випав з подій. Але сьогодні планую бути знову в строю.
Може варто було б замутити якусь захищену сторінку на іноземному сервері, де б координувати зусилля та активності місцевих дописувачів та дописувачів з О.? Гадаю, зараз такий час, що якісь чвари та неприязнь одних персонажів до інших можна і треба відкласти до кращих часів
74525, Grasshopper,
Правда. Но топливо расходуют обычно просто летая по кругу. Этот же упорно снижается для посадки и снова набор высоту:)
зы. С прошедшим! :)
я кадато слышал шо если с полными баками взлетаешь то потом сесть проблематично, надо или скинуть топливо или чуть сжечь полетав на аэродромом - правда не? Или на новых самолях такое не помеха?
Радіо Свобода @ radiosvoboda 3m
Ультрас «Динамо» закликає фанатів
формувати загони самооборони."Ми
виходимо за киян,за наше місто, за
країну, честь". goo.gl/8fJjXO