|
|
блеадь, этого натхо-хуятхо уже полгода совершенно на шару могло подписать полевропы. где бля очередь из наполей, байеров, атлетико, селтиков, аяксов??? я уж не говорю про членски, арсеналы, миланы и барсы. нинах никому кроме сверходаренного почитателя безвестно сгинувшего Баса Доста не всрался...
хотя у не менее тупого шорти конечно и не такие идеи в голове рояццо..
|
|
|
72909, не зря Галактор вопил хватать Бердыева и Натхо пока свободные ))
|
|
|
тем временем на уютненьком Кривой инсайдит:
|
Цитата:
|
|
Экс-наставник “Рубина” Курбан Бердыев взял паузу в работе до лета 2014 года, после чего должен сменить Олега Блохина в киевском “Динамо”, утверждает Sport Inside.
|
|
|
|
Якщо не вдаватися до довгих геополітичних розмов, то найбільш реальний сценарій ефективних дій опозиції(у широкому розумнні слова) зараз - точкові болісні удари (підпали, погроми і т.д.) невідомими особами по маєтках/автівках/майну лідерів влади. Така собі партизанська війна (по суті, вона вже йде з боку системи, а от іншого боку - молитиви, пісні, звертання до мусорів та генпрокуратури і т.п.). Можливо, такі дії змусять й олігархів потиснути на своїх тушок в ПР/коммі.
|
|
|
72905,
я просто не бачу реального сценарію зміни влади мирним стоянням під сценою/сидінням в наметі (най він буде стояти навіть під АП чи ВР/кабміном).
|
|
|
72902, TarasK, влочно! але, гадаю що як раз з тим проблеми, що не взяли на себе відповідальність. А якщо цього нема - проект можна закривати навіть не починаючі. Селявіблять.
|
|
|
72904,
TarasK, Ти дійсно вважаєш реальним зараз в Україні сценарій, подібний до молдавського? "захоплення держустанови" - "перевибори" ітд?
І "одну жертву"? А не "танки, війська в місті, комендантський час, військовий стан, і тисячі/десятки тисяч жертв" (((
|
|
|
А це - з http://vk.com/territory_men
Як робились справжні революції в інших країнах:
"Бузкова революція", 2009 р. Молдова.
- 5 квітня на парламентських виборах перемагає КПМ (комуністична партія) з сумнівним результатом у 50%.
- 6 квітня в центрі Кишинева збирається КІЛЬКА ТИСЯЧ (!) (не 800000, як у нас 1 грудня) на мітинг під гаслами: "Краще бути мертвим, аніж комуністом", "Зміни - це ми!".
- 7 квітня: революціонери блокують центральний проспект столиці. Закидують камінням поліцію. Захоплюють Парламент РМ. Трощать вікна будівлі, підпалюють 1-й поверх. Знищують меблі і документацію парламенту. На шпилі Парламенту встановлюється прапор ЄС.
- 8 квітня: революціонери висувають владі ультиматум: звільнити заарештованих активістів, перерахувати результати виборів. У разі невиконання цих умов - народ погрожує захопити решту державних установ у столиці.
І ВСЕ!
НАСЛІДКИ революції:
- в липні проводяться перевибори, в результаті яких КПМ отримала значно менше відсотків, і втратила більшість.
- у Парламенті РМ формується альянс "За євроінтеграцію", створений новий уряд.
- країна починає активну роботу щодо приєднання до ЄС.
- у 2013 вже парафована угода про асоційоване членство Молдови (для цього знадобилося фактично 3 роки).
Отже, революція у Молдові:
- кілька тисяч чоловік;
- 3 дні;
- всього 1 (!) жертва (хоча, це теж, безперечно, людське життя);
- активні дії (а не танці на майдані).
Результат - докорінні зміни в державі.
|
|
|
В тему Майдана (взято с vk.com/ukrultras)
Я може щось не розумію в таємній грі престолів, але Майдан стоїть уже майже місяць, виходить МІЛЬЙОН людей, які налаштовані рішуче, а в результаті лише "дикі танці".
Я ціную шикарні концерти і єднання душ на Майдані. Сам такий. Але одночасно влада кладе великий болт на Майдан і нас усіх - їде підписувати ТС, тупо і відкрито фальшує вибори, аплодує винуватцям кривавого розгону студентського Майдану, скоро нагороди видасть беркутівцям.
В прокуратуру викликають поетів і хапають на вулицях активістів.
Чекаємо судів-трійок і показових розстрілів.
А на сцену виходить очільник і плаче на весь майдан: "Ай-яй-яй,яка погана влада,вона фальшує і нас не слухає..." Якого хера? Що ще треба? Люди є, рішучість є. Чого скиглите? Скажіть прямо - ми не знаємо що робити, а хочемо просто тут простояти і злити Майдан, як злили все раніше.
Схоже наші "лідери революції" розраховують лише на допомогу американських санкцій.
А якщо вони не допоможуть - то тихо підуть святкувати новий рік під привітання Януковича в тілівізорі?
Майдан не може виступати в ролі прохача у влади.А іншої позиції не видно.
Може, я помиляюся і є якийсь надзвичайно ефективний і таємний план,в результаті якого ригіанали здадуться?
Не чути щось про такий план.
І взагалі зі сцени замість конструктиву і стратегії лунає щось в стилі
Турчинова: "Гей-гей, ми переможемо!"
Цікаво як, якщо тупо стояти?
Весь Майдан зводиться до чергового "страшного китайського попередження" владі і сто двадцятого замахування.
Хоч би раз вдарили.
Нє. Зате заспокоюють весь час-тихіше, обережніше, акуратніше...
Замість "вище, швидше, сильніше".
Знаєте, чим мені запам'ятається Майдан?
Фразою: "Не піддавайтеся на провокації!". Дуже схоже на сумний анекдот, коли бандюк трахає дружину чувака, а той каже: "Потерпи, мила, вже скоро".
Як пацани в дворі :"А ти Васю з Борщагівки знаєш? От я йому скажу-і він тобі дасть!"
Ух, як страшно...
Пацани спочатку дійсно пересрали.
А зараз нічо, звикли. І з задоволенням спостерігають безкоштовні концерти зірок із вікон готелю Хрещатик.
Якийсь піздєц. Маємо такий ресурс, таку шалену підтримку світу і плачемо, що на окрузі гопніки вкинули лишні бюлетені.
Ви ж кричите "ррреволюція!!!" і тут же покірно йдете до цієї влади в прокуратуру виправдовуватися і своїх здаєте - як васильківців.
Ні хера я не розумію в революціях, мабуть.
Бо це- не революція, а карнавал по типу бразильського.
Тепер уже традиційний.
Вибачте мені за ці слова.
Я сам щодня на Майдані і весь час з вами. Я дійсно не стратег і занадто емоційна людина, мабуть. І не політолог і не професійний революціонер.І дійсно чогось не знаю і боюсь нашкодити. Але питання є і воно не має для мене відповіді поки що.
Своїх думок я боюсь і не хочу викладати їх на загал - можу завести людей, а раптом не туди? Раптом з цього буде гірше, не хочу радити і закликати - але ж є ті, хто попереду, ті, які назвали себе очільниками і взяли на себе відповідальність. Я їм вірю і як в армії під час війни не обговорюю накази і виконую все, що треба. Тільки нехай нарешті на шось зважаться. Що вони роблять і що пропонують?
Я розумію, що не треба крові, не треба розколів, не треба екстремізму.
Згоден. І сам все роблю, щоб не було конфліктів і мордобою.
Ми їх жаліємо, але вони нас ні.
Так і будемо чекати? Скажіть, що саме ми чекаємо. Якщо є ціль і стратегія - я згоден. Я буду ходити на Майдан, віддавати останні копійки, підставляти своє плече і терпіти стільки, скільки треба.
Але не я, а весь той мільйон скандує: "Треба діяти!"
Діяти без зайвих слів.
|
|
|
72899, bubiko, не был я там в той Калуге, как посетишь - расскажешь. Так шо лучше в Киеве или в Москве.
|
|
|
Albad, я думаю, мы еще в будущем посетим злачные места в Калуге ;))
|
|
|
Не пишите глупостей. 9 лет назад вы дали шанс народному израннику порулить страной. Что из этого вышло???
Не надо про эволюцию писать. ГДР тоже 40 лет при режиме жила, и режим похлеще нашего был. Что не помешало людям в общей массе людьми остаться.
Здесь в менталитете дело. Ну нужно нашему человеку обойти очередь, взять взятку где можно взять, нахамить и тд. Здесь эволюция не поможет.
|
|
|
верной дорогой! они вас 3.14здят, а вы их чайком
въебут слева подставь правую
|
|
|
72893, це справа не одного покоління, якщо йти еволюційним шляхом
|
|
|
зато у нас мирный майдан и мы ментов чайком угощаем
|
|
|
72892, и ему же поручено расследовать. суки (((((
|
|
|
Відбувається підміна цілей. Без зміни системи влади угода з ЕС нічого не дасть. Лише в такій послідовності - зміна системи (не самого лише Януковича), потім - все інше.
|
|
|
72883, bubiko, а в Нижний заслали, так это походу тебя пожалели Калугой )))
|
|
|
хотя по словам "сноуборд девушки" картинки не хуже ))) Бл..., невозможно работать после таких картинок!
|
|
|
72888,
Set, Забил в гугль картинки "лыжи девушки" - какой интересный вид спорта! )))
|
|
|
72867,
Причём тут мемориалы голокоста? В Украине воспитано огромное количество людей, которые свято уверены что русские - это юберменши. Вопрос: как это связано с европейскими ценностями (если под этим не подразумевать реальные ценности, т.е. умение нагнуть весь мир под себя, в каковые сотоварищи вам попасть не светит)?
|
|
|
72863,
Белиберда. Вот ответь на вопрос: чем российский авторитаризм отличается от южнокорейского или сингапурского?
А украинствующие что могут предложить "своему" населению юго-востока? Сдохнуть ради светлого будущего?
|
|
|
кто круче - сноубордисты или лыжники? )))
|
|
|
72860,
PEPSI, Я не имел в виду конкретно аграриев. Но, как уже изложил Вичный - мы не идеализируем ЕС. И там и там поначалу будет больно. Но в ЕС есть перспектива развития, а в ТС - перспектива жопы с балалайкой и в лаптях.
А про венгерских виноделов совершенно не бред. И ЕС может нам квоты поставить - сколько-то куриц в год, столько-то литров молока, столько-то подсолнечного масла. Я помню новости, когда в ЕС на границе Испании и Франции грузовики с апельсинами в кювет ссыпали, ибо квота превышена. Это уже второй шаг - отстаивать нужные нам квоты. Вначале нужно правильное направление восстановить.
|
|
|
Vichny, чего ты тот Нижний Новгород или Калугу привязываеш постоянно. Мы говорим про Украину, а не про Малоукраинию. :)
Уже когда то говорили про поменял или не поменял бы, я отвечал. Если бы на тех же условиях и дали бы создать нормальный рабочий коммитет и не мешали бы работе профсп1лок :))), то подумал бы. Хотя, после летней поездки в Украину и общения с мелкими клерками, врачами и тд., ну его нах. Театр на чинается с вешалки (с). Дык вот. В Украине, для начала, общей массе людей надо перестать быть и вести себя так, как ты описываеш представителей власти (достаточно почитать 29 сектор, что бы понять, что кроме желчи, вони и говна, у некоторых дописувачей ни чего нет в голове).
Я не хочу всех подгонять под один стандарт, но в стране много людей, которые ведут себя очень асоциально. А уровень зарплат, это не объяснение для нежелания чиновников или еще кого то работать и вести себя в общественных местах неподобающи.
Или ты хочеш сказать, что повысив ЗП, в Украине перестанут брать взятки и все делать за деньги? Сомневаюсь.
Могу красочный пример привести. Как то зимой был в Украине, и сел у меня аккумулятор. Прикуриватель был, подошел к чуваку, который рядом в машине сидел. и машина вся иконами облепленная была, и попросил прикурить меня. Мужик выглянул в окно, увидев немецкие номера, сразу рубанул 100 грн. На что я ему ответил, что нах он всю машину иконами обвесил, если ведет себя как банальный жлоб. Ему, наверное, наже стыдно стало.
Дык вот, пока у простых людей такой менталитет, тоты можеш хоть каждый год власть менять, а все останется на своих местах.
Зы
На ошибки пусть указывают местные лингвисты :)))
|
|
|
72821,
OH (Kyivstan), нахуй полумеры, о как надо:)
http://news.ngs.ru/more/1551208/
|
Цитата:
|
«Я бы их всех живьем в печку запихал. Это Содом и Гоморра, я как верующий человек не могу к этому относиться равнодушно, это живая опасность моим детям!
Я не хочу, чтобы мои дети считали, что … (нецензурное слово, означающее лиц нетрадиционной сексуальной ориентации. — Е.М.) — это нормально. Это голубой фашизм! Если человек не может выбрать себе подобного противоположного пола для размножения — это явный признак психической аномалии, значит, их нужно лишить избирательного права»
|
|
|
|
Guron, спасибо, ясно. Ширпотреб мне, значит, подсунули:)
|
|
|
2Рем в продолжение темы:)
http://www.0692.ua/news/444279
- Это очень страшно. Там стоят вахабиты. Там стоят вооруженные до зубов боевики. Там стоят люди, в руках которых черенок заточенный. Это страшно. Дубинки, палки. На день Святого Николая мы пришли к ним показать, что мы мирные. Давайте обниматься, давайте целоваться. Мы люди. Мы за единую сильную Украину. А у него под курткой оружие. Каждый с оружием, - говорит Нина Прудникова.
|
|
|
AlBad,
таки точно, цей "брат"- сноб, псевдо-еуропеєць мейд ін Юкрейн.
Я не помилився.:-)
|
|
|
72870,
AlBad,
Не сміши :) То такий мені брат, як тобі таджик, наприклад :) Але ж навіть таджики можуть інколи мати рацію ( бить правимі, по-вашому), чи не так ;)
|
|
|
впрочем и с такими можно и нужно работать:-).
|
|
|
AlBad,
такие братья - хуже населения в Донбасе:-), бо таких переформатировать - дело втройне сложнее. :-))). Эдакие псевдо-еуропейцы, снобо-юберукры.
Позже дам более точное название этой категории. Нужно подумать.
|
|
|
Ну вот. Брат выкинет брата с самолета. Европаблять, хуле! )))))
|
|
|
Vichny унд PEPSI - братья навек!
Картина маслом. ))))
bubiko, а тебе рождественский подарок в виде должности в Нижнем! Уж не взыщи, я так понял Vichny уж чем смог.... ))))
|
|
|
Vichny,
пышов ти нахуй, чмо :-). Я тебе запрещаю пхаться в европу, выкину с самолета нахуй.:-0)
|
|
|
RealLokoSnork,
кое-что пожалуй расскажу: в 2002- м году я и сотоварищи устроили форменную обструкцию герру Йекелю, лидеру движения за создание Мемориала Голокоста в Берлине за народные немецие деньги, во время его семинара в Штутгарте на тему "Голокост". Устроили как во время семинара, так и после него. Он буквально убежал от опросов, и от слушателей. Никаких санкций со стороны полиции и никак вопросов со стороны властей не последовало.
Мемориал все же постороили. Но то уже другая история.
|
|
|
Павличенко
Константинов
это конечно в Европе пачками. Срааашшноо.
Ну а здесь ни виточки виноградной ни-ни..
И ни одной дубинки мимо преступника..
Наказания без вины не бывает(с)
|
|
|
72861, от WBC, увы, второй год календарей нет, пришлось взять эти чудеса дизайнерской мысли. Кстати, может поработаешь Лебедевым? Сделаешь бизнес-линч?
|
|
|
Ніхуя собі! Пепсі хтось підмінив? Згоден з кожною його літерою на цій сторінці 29-го!
А ти, Бубіко, не умнічай. Ніхто ваш Євросоюз не ідеалізує. Та й мова про вступ туди України взагалі не йде і не йшла. Так, Асоціація теж накладає певні обмеження і правила, так само як вчителька дає школяреві домашнє завдання, а батьки заставляють його бути вдома піся 10-ї, і це нормально для школяра. А виросте - буде сам вирішувати - чи в універ іти, чи шапки на базарі красти.
Хуйні багато у вас і є там проти чого протестувати протестувальникам, але ж у нас вони ще не жили :) А ти, скажи чесно, проміняв би своє робоче місце на свому заводі на аналогічну посаду на заводі горьковському?
І про підарасів :) Дивуюся, як взагалі ця тема може наразі так хвилювати, кои у вищій, середній, та й нижчій ланці влади скрізь власне підараси, ну в смислі не фізичному.
|
| Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора |
|
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:31:01.
|