|
|
Урук-хай,
77318,
Озвучил предложение Томенко, если не ошибаюсь.
Бютовец, ггг :)
|
|
|
Блять, ну ви хоча б матчасть трохи про переселення кримських татар у Крим почитали, чи шо. Данілічь-хуїличь, блядь.
|
|
|
тому кто Громадське ТВ на УТ-1 отправил вручить медаль
|
|
|
77316,
умнО.
ПрастиДанилычъ....
|
|
|
77310, Taras_Sh, а как же житомирские или днепропетровские десантники? экономят топливо?
гоните дальше на Кравчука и Кучму, но первый подарил всем незалежную Украину, а второй - Крым.
Не могу не процытировать PEPSI с уютненького:
|
Цитата:
|
|
«Когда Путин прийдет забирать Крым, ему его не отдадут татары», - сказал Кучма, инициируя переселение крымских татар на историческую родину.
|
|
|
|
Вичный, ты отвечаешь вопросами на вопросы а от меня не стесняешься требовать прямого ответа на свои вопросы? Не-не, Дима, в таких случаях я обычно "пользуюясь случаем" (с) ну и далее по тексту
звыняй, но никак иначе )))
|
|
|
Булатову портфель дают.
Интересно, за то что 19-го с Поярковым Кобу слили?
|
|
|
Албад, нє юлі. Просто напиши - даси в абіду пскапскіх дєсантніков ілі нєт?
|
|
|
77308,
ссылка на уровне "одна бабка сказала", нет смысла ее давать, проще у тебя уточнить для себя чисто. ну такое - не в курсе, так не в курсе.
|
|
|
та они уже двое суток в полной боевой и с прогретыми двигателями находились.
|
|
|
77306,
а шо тебе псковские десантники то так дались сегодня?
|
|
|
77307, ну я сейчас не в Пскове, да и командующий ВДВ мне не знаком. А из инетв рвзнообразной инфы каждый день немало всякой разной. Ссылку не дашь принципиально?
|
|
|
77304,
інфа з інету, сцилки не дам, тому ж і питаю в тебе, як в особи "наближеної" - правда/ні, якщо правда - то куди(якщо знаєш), який "привід"?
|
|
|
А шо, таки даси їх в абіду?
|
|
|
Vichny, а я про них ни одного слова еще не написал? где я их в обиду не давал? ткни ка в мессагу?
|
|
|
77302, а откуда инфа? ссылка есть? или инфой поделился командующий расейским ВДВ?
|
|
|
Албад, я знав, що ти не даси в абіду пскапскіх ведевешнікав
|
|
|
77299,
в анапу в среду должны были перекинуть, вместе с бронетехникой.олимпиада ж вроде закончилась, или они параолимпийцев будут охранять?
|
|
|
77300, Vichny, а украинские айтишники куда летят? Туда куда снорк предположил в своем 77255?
|
|
|
пскапскіє ведевешнікі лєтят нахуй.
(Це я теж із "солідарності" російською тицьнув)
|
|
|
77294, TarasK, ты про это?
"В соответствии с распоряжением президента Российской Федерации сегодня в 14:00 внезапно подняты по тревоге войска Западного военного округа, а также соединения и воинские части, дислоцирующиеся на его территории, 2-я армия Центрального военного округа, командования Воздушно-космической обороны, Воздушно-десантных войск, Дальней и Военно-транспортной авиации", - сказал Шойгу на совещании в Минобороны, его цитирует "Интерфакс".
|
|
|
AlBad, Пошла она на хуй. Вместе с кремлем.
|
|
|
77293,
TarasK,
Думаю, що пішла ланцюгова реакція - після того, як стало відомо скільки є трупів, у захарченка з хамом залишилося 2 варіанти - або душити до кінця ( на що не було ні ресурсів, ні вміння), або звалювати, що захар і зробив. Про це дізналися деякі його підлеглі, потім підлеглі підлеглих, потім командири і т.д. Моральний дух ментів впав до нульової позначки, тим більше вони почали серйозно очкувати.
|
|
|
77294, TarasK, а шо, уже летят?
|
|
|
77289, remember, здаецца мне только у нее есть шанс сохранить территориальную целостность, утихомирить Крым и договориться c Кремлем
|
|
|
77292,
лучше скажи, куда и зачем летят "пскапские" вдвшники?
|
|
|
77286,
аж 21-го? я чогось думав, що до 20-го..виявилось, помилявся, ну тот таке. Кордони зони були такі - від кута будинку профсоюзів по діагоналі через Майдан (там, де стелла) до дального кута "консерви"(там, де була пожежа). При тому вв/мусора тупо були між стелою та глобусом, у тому амфітеатрі, тупо спали на вулиці(вочевидь, чекали команди на штурм)+займали пагорби біля жовтневого, мали досить гранат/помпи, й потроху "тисли". Себто мали дуже вигідну позицію. Але, коли почали стріляти з нашого боку, вони втікли (це зрозуміло й логічно) але дуже швидко (ВВники здалися, не встигли відійти). Стріляли на Грушевскього (в районі Європейської) - там була "границя" зони, за рогом готелю Дніпро+ інститутська (спочатку знизу, від Жовтневого - це є на відео), а потім вже зверху. Тобто, вдень/ввечері 20-го ще стріляли (ввечері при мені вивозили пораненого) - тобто з "того" боку ще були люди, можливо навіть снайпери (дуже тоді не вистачало приладів нічного бачення). Тож - що саме сталося вдень/ввечері 20, що змусило підарів відійти, полишити захоплені дуже вигідні позиції?Лише зброя з боку Майдану - не вірю, та й не так багато її було/могло бути, порівняно із мусорськими арсеналами. Побоювання отримати постріли в спину від мобільних партизанських груп?Навряд-чи. Але ж "батя" виходить, ще був в місті. Команда з Москви захарченку/сбу-шнику на відведення?
|
|
|
77274, klirik, да уж, на 5 канале картинка просто охуеть, татары со своими флагами, флагами Крыма и флагами Украины и русские с триколорами и тоже как я понял флагами Крыма. И, как я понял, мусора между ними.
|
|
|
|
Цитата:
|
Alexey Venediktov @aavst 29 мин.
Курченко продолжит финансировать футбольный клуб "Металлист".
|
|
|
|
77269, Vichny, думаю как раз потому, что убили дракона... и 77263 это вполне подтверждает... блеадь
|
|
|
Мої добрі знайомі побували в оселі ГадікаКолєсніченка.
Що найбільше вразило - під час шухеру картини тупо вирізано з рам і велика кількість мармурових та напівдорогоцінних скульптур Леніна та Сталіна ).
Все зняли на відео і передали куди слід, але по телебаченню ще ніде не показали
|
|
|
77282,
Та ну - залишити зону, перегрупуватись і йти вперед? А хто міг окреслити кордони тієї зони? Та й сцикотно, напевно, було йти вперед, туди, де стріляє снайпер...
А угду було підписано 21-го. А враження, начебто вже пройшло кілька місяців.
|
|
|
смотрю 5 канал наживо
Перед ВР Крыма огромнейший флаг России вывесили. Татары тут же звереют, походу ща начнется.
Орут Аллах акбар
|
|
|
77279,
те, що побігли від пострілів - зрозуміло, але, ім досить було полшити "зону обстрілу", перегрупуватися, і знову піти уперед. Натомість - евакуація та втеча (можливо, через метро). Зрозуміло, що їхні командири знали, що стріляють, навіть здогадувались, з яких позицій і т.д.(тіхарі були і є постійно на майдані). Але ж - у командирів підроздилів був свій командир, от тому і цікавить радіообмін. Чекали на десантників/СБУ зі зброєю?Але "антитерористична" операція вже де-факто йшла, хоча зовсім не за планом, та й мали знати, чи є в них резерви. Щодо зека - так, найвище керівництво 100% знало де він був/є 19/20-го, і можливо, вирішило, що якщо зв'язку з ним нема -то треба й самим тікати.. Після підписання угоди з оппо він взагалі десь з'являвся? А угода ж була нчаебто 18 ввечері підписана, чи я плутаюсь?
Ну й "мирний наступ" - окрема тема..
|
|
|
Роздуми севастопльців, які не показують по тєлєку
только что была в супермаркете одна женщина страшно возмущалась, что едут бендеры на поезде мира конец света... и насколько я была удивлена, что другая севастопольская женщина, которая продавала на против стала восхищаться, что сегодня Львов говорит на русском и стала с ней спорить и доказывать, что страну надо объединять...В Севастополе есть люди, которые хотят быть в Украине! Слава Украине!
|
|
|
Den, в пизду той твій футбол
|
|
|
|
Цитата:
|
TarasK
мене два питання зараз найбільше цікавлять:1) хто придумав і підтримав "мирний наступ" 18-го 2)радіоперехоплення мусорів/вв ранку 20-го, коли вони втікали.Хто давав команди на відступ мусорам/тітушкам, і іхню повну евакуацію.
|
Мені здається, що вони почали відступати з 2 причин:
1. Головна причина - хтось почав вбивати вевешників
2. Хама тисли європейці. Хам підписував майже капітуляцію. "Батя дал слабіну", тож захарченки почали мастити лижі. Про це довідались командири тих, хто стояв на Інститутській і подумали - нахуй воно треба тут стояти, нас здають, пора і самим зйобуватися. Згадай, що казали вевешники, які десятками почали здаватися Самообороні - "нас командири кинули"
|
|
|
|
Цитата:
|
TarasK
77265,
ну а крім того, зараз це "модньо"
|
Так отож :(
|
|
|
football.ua/ukraine/news/230494.html
|
|
|
татар реально дохуя счас под ВР Крыма. Мне кажецца псевдорусские засцут мутить силовой вариант
|
|
|
мдаа, татары кричащие "Украина" и "Слава Украине" это конечно мощно!
|
|
|
77269,
не знаю, я зараз в балаклаві не ходжу..в кожного можуть бути свої причини, адже занадто активна вулиця не дуже подобається оппозиції вже зараз, а ще й вибори попереду..Я підозрюю, що фсб має дуже розгалужену мережу, і збирає інфу про активістів, особливо радикально налаштованих.. і в ці мережі функції "тихарів" радше за все, виконують ті самі мусора/сбушники.
|
|
|
мене два питання зараз найбільше цікавлять:1) хто придумав і підтримав "мирний наступ" 18-го 2)радіоперехоплення мусорів/вв ранку 20-го, коли вони втікали.Хто давав команди на відступ мусорам/тітушкам, і іхню повну евакуацію.
|
| Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора |
|
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:25:11.
|