|
|
71958, дададад
"...я з майданом! я на майдані!"
бла-бла-бла...
"зараз будем спілкуацця!"
шо еще я не услышал?
цытату фстудию!
|
|
|
ебанутым нет покоя
МВС: "ЗАМІНУВАЛИ" ВОКЗАЛИ, "БОРИСПІЛЬ" І "ЖУЛЯНИ"
|
|
|
71957, так а ты хоть то интервью слушал, что он давал?:) он там прямым текстом все тебе сказал. но ты снова не услышал)
|
|
|
71954, Taras_Sh, так он же интервью сегодня давал када шел на круглый стол, этот зраднык померанчевого майдана! И вроде как даже в холле какого то палацу как раз. Неужели не дошОл?!
|
|
|
Кстати, промелькнула мысль, шо седня может ничего и не быть (ну в смысле штурма), предыдущие 2 силовые темы были тогда когда никто особо не ждал (тогда ночью через день после саммита и сегодня ночью в то время когда в Киеве были представители Запада + вроде как ждали штурма накануне). Есть ощущение, что выбирать дату и время будут так, чтобы это было неожиданно, т.е. застать врасплох. Я не отговариваю никого приходить, просто мысли вслух и попытки спрогнозировать действие мусоров. Увы, прийти не могу, Taras_Sh в курсе одной из причин почему ((
|
|
|
останній абзац якраз підкреслює усю серйозність )
У Києві почав роботу загальнонаціональний круглий стіл щодо врегулювання ситуації у країні. Веде засідання перший президент України Леонід Кравчук.
У засіданні беруть участь другий президент України Леонід Кучма, голова Верховної Ради України Володимир Рибак, голова КМДА Олександр Попов, міністр юстиції Олена Лукаш, віце-прем’єр Олександр Вілкул, міністр охорони здоров’я Раїса Богатирьова, лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, голова Компартії України Петро Симоненко, екс-спікер парламенту Володимир Литвин.
Окрім того, присутні предстоятель УПЦ КП Філарет, намісник Києво-Печерської Лаври, митрополит Вишгородський і Чорнобильський УПЦ Павел (Лебідь).
Також у роботі круглого столу беруть участь представники близько 10 громадських організацій. Представники опозиції на круглий стіл не з’явилися.
Третій президент Віктор Ющенко раніше відмовився від участі у круглому столі, оскільки опозиція не бере в ньому участі.
Засідання проводять у холі національного палацу «Україна». У глядацькій залі одночасно проходять зйомки чергової гумористичної програми «95-й квартал».
|
|
|
71952,
TarasK,
Ага. Я буду може десь о 23:00, відісплюсь трохи
|
|
|
Вічний, на звичному місці, чек-ін - на початку кожної години (19.00, 20.00 і т.д.).
|
|
|
Прохання до "одногестників", хто приходитиь на Майдан після роботи, або епізодично. Кожному подзвонити немає змоги, тож напишу тут.
Я гадаю, що більше користі буде, якщо сьогодні прийдете не відразу після роботи, а добре утепленими десь близько опівночі, і на цілу ніч, чи хоча б півночі.
Згоден з ТарасК - хуй їм на рило, підарам, а не чай.
|
|
|
і ще - мене одного дратують ці всі "напування мусорів/ВВшників гарячим чаєм", "міліція з народом", і т.д., та нарікання тих, хто хуярить беркутню "провокаторами"? Коли вже люди знімуть рожеві окуляри...
|
|
|
За всіма революційними подіями не встиг подякувати SergBach-ові та Урук-Хаю за "вписку" у Эйндховені та Севасі відповідно, тож ще раз дякую!
|
|
|
Отличный рассвет сегодня был
|
|
|
71945, похоже что избрана именно такая тактика, будут дожимать по ночам + выдергивать по 1-2 и паковать
|
|
|
я так понимаю что штурмы теперь будут каждую ночь. Их цель - не дать людям продержаться до выходных.
|
|
|
та не, думаю, шо Ayatolla выстоит
разве шо ДШБ от PEPSI или танки с Десны....
|
|
|
ща янык опять день перепрячется, а ночью опять штурмовать будут. И не завтра так послезавтра зачистят все. ;(
|
|
|
|
Цитата:
|
|
Вікторія Нуланд зараз на майдані - розносить хліб мітингувальникам. Майдан скандує 'молодець!' Вночі Держдеп у своїй заяві оголосив, що з першими дзвонами колоколів Михайлівського американський народ став поряд із українським.
|
|
|
|
Без паники. Ноч выстояли. Щас Киев отойдет от шока, начнецца.
Только ДШБ из Житомира или танки с Десны.
ЗЫ. Ахметов съебал в Лондон, вылет был в 7:36.
|
|
|
Таки да !
Під час демонтажу барикад біля будівлі Київської міської державної адміністрації активісти Євромайдану, які перебували всередині, з вікон поливали водою правоохоронців, працівників Держслужби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) та комунальних служб.
|
|
|
Тупа курка та Руслана. Так само як I депутати включно з "лiдерами"
|
|
|
умница, Руслана - дискотека самое то. Если сейчас хоть одно движение от Янека то в жизнь не отмоется
|
|
|
это ты ебошил цепями детей на банковой!
|
|
|
я удивлен 4-му месту коней. почему-то был уверен что они победили в первом матче 3-0, а оказываецца было 3-2.
зы: ебать кротов, ебать! хотя лучше бы было если б они играли в ЛЧ.
|
|
|
отлично, шахта соснула на 3 место, цыска соснула на 4 место (не спартак но тоже москали).
Динамо в четверг победит! :) Примета должна работать:)
|
|
|
Развалинами террикона и конюшни удовлетворен..
|
|
|
бернард пока выглядит пустышкой на фоне мю. два раза потерял мяч в простых ситуациях, потом привез необязательный угловой, с которого МЮ забил.
|
|
|
Тю, судью в турции какие-то ссыкуны..
Мы в прошлом году против Загреба играли и при большем снеге, и ничего.
А они испугались, сначала увели команды, в этом время рабочие очистили от снега штрафные и центральный круг и все линии, а они взяли и вообще отменили игру, перенесли на завтра..
|
|
|
remember,
Извини, но насчёт Фоззи ты не прав.
Касательно же трансляции. Конечно, футбол на Майдане транслировать надо. Лучше всего, конечно - симулкаст с какого-нибудь зарубежного кабельного канала, можно и с комментарием на английском. Но и так неплохо. Понятно, что появится очень много болельщиков МЮ - но всё равно, футбол вне политики. Опять же ожидаются акции правильных болельщиков МЮ на трибунах :).
|
|
|
а БКи ни с чего прихлопнули триумф кацапостоличной области. и по делу..
|
|
|
Новый идеал майдана: Цыганский футбольный клуб. :))
|
|
|
AlBad, Это тот, который песни пенисову поет? Тот, кто через неделю после начала Майдана там появился? Хорошая компания. кроты и фоззи.
|
|
|
Идиоты. Они бы пенисова позвали комментировать.
|
|
|
71916, remember, а на уютненьком Фоззи пишет что ему даже предложили откаментить ее ))
|
|
|
В Твиттере пишут, чт сегодня на Майдане покажут игру МЮ с кротами.
|
|
|
|
Цитата:
|
Вчора вранці невідомий чоловік зателефонував в міліцію з номеру КМУ і сказав: "В мітрі бімба!"
Особу невідомого поки не встановлено.
|
|
|
|
Всьо. Теперь точку невозврата прошли все 4 президента Украины.
Яке прикре самогубство.
|
|
|
они издеваются
«Янукович: - сьогоднішня зустріч обумовлена кризою, яка останні два тижні є в нашій країні.
Всі президенти дивляться вниз, Янукович посміхається і також дивиться вниз».
.................................................. .....................
Сука, парад маразма и дебилов. Хто б уебал их сапогом по морде. Всех четырех.
|
|
|
На середу синоптики обіцяють сніг
"Укрзалізниця" збільшила кількість потягів до Сімферополя і Ужгорода на свята
6-річна дитина вирішила врятувати НАСА. Відео
Собаки, які тремтять від одного лише погляду на кота. Відео
Напад "Беркута" у картинах художника.
........это шо, укрправду ужэ зачистили?
Люди, які можуть ігнорувати телефонний дзвінок - щасливіші
Якщо людина тісно прив'язана до власного мобільного телефону, то оточуючі можуть подумати, що у неї багато друзів та дуже заклопотане соціальне життя.
Наука і технології
Вчені виявили найхолодніше місце на Землі
Дослідники виявили найхолодніше місце на Землі, де температура повітря падає нижче 91 градуса за цельсієм.
|
|
|
71910, на орт скажут шо 88% привезли партии )) а остальные тоже проплаченные
|
| Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора |
|
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:45:01.
|